Thank you for subscribing to our newsletter.

Bültene üye ol

Please check the errors in the form and fill the required fields with *

close-button

IC Cesme Marina'ya hoş geldiniz

Çeşme Marina, zengin bir tarihe ve kültüre sahip eski bir liman kenti olan Çeşme ile bütünleşmiş şık ve canlı bir marina olan Çeşme Marina, Ege Denizi’ne ve Akdeniz’e kolay erişimi sunmaktadır. İster uzun dönemli bağlama ister kısa dönemli bir seyir için, Çeşme Marina sizin ve konuklarınızın bu eşsiz güzellikteki bölgedeki deneyimini unutulmaz ve özel kılacaktır.

2010 yazında kapılarını açan Çeşme Marina, Dünya Denizyolu Taşımacılığı PIANC tarafından 2014 “Jack Nichol – Üstün Tasarım Ödülü”, ARKIPARC tarafından “Kentsel Kalite İçin Dialog – Karma Kullanım Ödülü”, Marina İşletmeciliği dalında denizcilik sektörünün Oscar’ı kabul edilen “Altın Çıpa Ödülü” ve İzmir İl Kültür Turizm Müdürlüğü tarafından “Yılın Turizm Yatırımcısı” olmak üzere 4 önemli denizcilik ödülünün sahibi olmuştur.

Tekne sahiplerine teknelerini bağlayıp anında etkileyici ve tarihi liman yerleşiminin merkezine ulaşma imkânı sağlayan Çeşme Marina, çarşı alanındaki birbirinden şık ve huzurlu restoranları, kafeleri ve barları ile geceleri canlı ve eğlenceli bir atmosfer oluşturmaktadır. Restoranların, kafelerin ve barların gerçek anlamda kozmopolit bir ambiyansı olmakla birlikte herkese uygun seçenekler mevcuttur.

altImg
“Çeşme geçiş yollarına ve kaynak sularına yakın olması nedeniyle Osmanlı Donanması’nın tarihinde önemli bir liman olmuştur. Bu yarımadada çok sayıda plaj ve harika koylar bulunmaktadır. Çeşme Marina; restoranları, mağazaları ve barlarıyla yalnızca yazları değil tüm yıl boyunca canlılığını korumaktadır. Marinamız; yüksek hizmet seviyesi ve sunulduğu hoş ve güvenli ortam sayesinde çok farklı kişileri bir araya getirmektedir.”

Bora Ergezgin,

Wind Icon
undefined Knot undefined
NaN°C
Phone Icon
+90 232 712 2500
VHF Icon
VHF Kanalı 72
Measure Icon
Max. LOA 60m
quote★★★★★
Every season is beautiful. A place to eat and shop.

Betul UĞUR

Gallery
Dalga Boyu Bültenimize Kaydolun