Thank you for subscribing to our newsletter.

Bültene üye ol

Please check the errors in the form and fill the required fields with *

close-button

Port Louis Marina'ya hoş geldinz

Başkent St. George’un çok yakınındaki kıyı gölündeki Port Louis Marina, Grenada ve Grenadinlerin güzelliğini kaybetmemiş Cennetini keşfedebileceğiniz mükemmel bir noktadadır.

Huzur dolu olan bu marina Carenage'ın renkli kıyısına bakıyor ve burada 90 metreye kadar olan yatlar için 160 demirleme yeri bulunuyor. ‘Baharat Adası’ olarak tanınan Grenada fırtına kuşağının güneyinde bulunmaktadır ve Karayiplerde yaz aylarında yatlar için popüler bir destinasyondur.

Ancak yılın hangi ayında olursa olsun Port Louis Marina’ya her gidişinizde cennette olduğunuzu hissedeceksiniz.

altImg
“Yoğun turizm ve kalkınma Grenada'ya hiç zarar vermemiştir. Adalarından ve kültürlerinden gurur duyan ve bunları paylaşmayı seven samimi sakinleri vardır. St George’un renkli ve canlı merkezinde olan Port Louis Marina geniş sahiller, şelaleler, tropik yağmur ormanları ve kaliteli yemekler gibi çok çeşitli deneyimleriyle sizi bekliyor."

Zara Tremlett,

Wind Icon
undefined Knot undefined
NaN°C
Phone Icon
+1 473 435 7432
VHF Icon
VHF Kanalı 14
Measure Icon
Max. LOA 90m
quote★★★★★
What a fantastic marina. Plenty strong blokes to help your yacht dock on arrival. These guys are professionals. They know what they're doing. Also quick to use their dinghy to help you pick up on a ground line. A marina with all the services you need and a helpful, positive attitude from the staff.

Gary Runtzler

Gallery
Dalga Boyu Bültenimize Kaydolun